Sıkça Sorulan Sorular

Level Plus’ı diğer eğitim kurumlardan ayıran nedir?

Eğitim alanında uzun yıllar boyunca oluşturduğu emek ve birikimlere dayanarak geliştirilen her seviyeye uygun videolar ile en hızlı şekilde İngilizce konuşabilme imkanı sunmaktadır.


Eğitim planı nasıl oluşturuluyor?

Level Plus, eğitimde sürekliliğe inanan bir markadır. Bu yüzden kendi seviyenize uygun video paketi seçimi yaptıktan sonra düzenli olarak çalışarak İngilizce konuşma ve yazma konusunda kısa sürede etkili sonuç alabilirsiniz.


Sadece online eğitim mi var?

Katılımcıları bir yere gelmek zorunda bırakmak hem vakit, hem de rahatlık açısından zor olmaktadır. Bu yüzden katılımcılar nerede olursa olsun Online videolarımızdan çalışma yaparak kendilerini geliştirirler. İşten çıktığınızda eğitim alanına gelmek yerine kendi kendinize dilediğiniz zaman videolara üzerinden çalışma yaparak etkin sonuç alırlar. Bu sayede hem kendi konfor alanınızda olursunuz hem de rahat bir şekilde eğitim alabilirsiniz.


Eğitim süresi ne kadar? Sisteminizde toplam kaç video bulunuyor?

Level Plus Video sisteminde her seviye 30 video’dan oluşmakta olup toplam 120 video bulunmaktadır. İngilizce’yi hiç bilmiyor olsanız bile sadece videolar üzerinden çalışarak videoları etkili şekilde çalıştığınızda İngilizce’yi konuşan birine dönüşmeniz rahatlıkla gerçekleşecektir.